Dzień dobry, jeśli chcesz dostawać najświeższe informacje o rabatach i nowościach zapisz się do newslettera, który znajdziesz na dole strony.

o mnie

OKORO to marka, gdzie tworzę w połączeniu swojego serca z umysłem. 

Mam na imię Joanna i założyłam OKORO sześć lat temu wraz z narodzinami mojej córki. Dzięki stworzeniu tej marki dowiedziałam się, że moją bramą do poznania siebie jest czucie, a ważnym celem w moim życiu jest nauka bycia w ciele. 

W OKORO korzystam z aromaterapii, czyli nauki o leczniczym wykorzystaniu roślin. Wykorzystuję zmysł węchu, żeby bardziej odczuwać siebie. Tworzę zapachy w zgodzie z intuicją. Każdy ze stworzonych zapachów pozostaje częścią mojego życia.

Dlaczego aromaterapia jest czymś unikalnym?

Korzystam z potencjału, który daje nam świat przyrody. Upewniam się, że wszystkie składniki tj. olejki eteryczne, esencje kwiatowe, esenscje energetyczne oraz maceraty ziołowe były czyste, organiczne oraz pozyskiwane w zrównoważony sposób.

  • olejki eteryczne regulują działanie układu nerwowego i hormonalnego; mają działanie psychologiczne: regulacja emocji i redukcja stresu; wpływają na pracę mózgu; wspierają funkcje neuroprzekaźników: poprawa pamięci,
  • maceraty ziołowe nadają mieszanką głębi,
  • esencje energetyczne przywracają spokój, harmonię i równowagę wewnętrzną; stosowane są w pracy nad rozwojem osobistym, wspierają odkrywanie i rozwój drzemiących w nas talentów, pomagają rozwinąć życiowy potencjał.

Zapachy Energetyczne stają się płaszczem, który w subtelny sposób Cię ubiera. Jesteś ubrana/y w swoją intencję.

 

 

Aktualności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.