Dzień dobry, jeśli chcesz dostawać najświeższe informacje o rabatach i nowościach zapisz się do newslettera, który znajdziesz na dole strony.

Esencja Energetyczna- co to takiego?
Esencja Energetyczna- co to takiego?

Esencja Energetyczna

Co to takiego?

Esencje Energetyczne poznałam kiedy zaszłam w ciążę i chciałam pomóc sobie emocjonalnie. Pierwsze Esencje z którymi się spotkałam były to Esencje dr Bacha, który wprowadził te subtelne remedia kwiatowe na Brytyjski rynek. Co ciekawe Esencje dr Bacha można tam kupić w aptekach, a w szpitalach są terapeuci, którzy pracują Energetycznie z Esencjami Kwiatów, aby dopełnić fizyczny powrót do zdrowia. 

Esencje to wibracja zamknięta w butelce. Magia? Kiedyś tak o tym myślałam, bo mój umysł nie mógł pojąć tego jak to możliwe, że energia kwiata może na nas wpływać ucząc nas wspierających wzorców.

Moja droga z Esencjami jest dość długa bo zaczęła się już prawie osiem lat temu. W tym samym czasie pojawiły się również olejki eteryczne, chęć malowania oraz wizja tego, że zapach to przecież potężne narzędzie, również do zmiany naszych przekonań. 

Tak powstały Esencje Energetyczne OKORO, które nie tylko pachną, ale przede wszystkim wspierają Cię w Twoich celach życiowych.  Dużo czasu zajęło mi przekonanie samej siebie do tego, że głos intuicji jest właściwym głosem i warto go słuchać. Te lata moich badań, Waszych historii doprowadziły mnie do miejsca gdzie wiem, że chcę pójść dalej tą ścieżką.

Zapach był dla mnie zawsze bardzo ważny, jest to zmysł, który prowadzi mnie przez życie, jestem jak pies, który po zapachu jest w stanie wybrać co mu służy a co nie. Tym bardziej cieszę się, że mogę zgłębiać świat zapachu i wnosić jakość perfum na inny poziom. 

Aktualności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.